Послуги

Аутсорсинг бухгалтерського обліку - це послуга, що міцно ввійшла в ділову практику українського бізнесу, не тільки за рахунок оптимального співвідношення «ціна-якість», а й за рахунок безлічі додаткових переваг, які отримує підприємство при аутсорсингу бухгалтерського обліку.

Одна з головних задач управлінського обліку - це доведення до керівних ланок інформації про всі ресурси підприємства. Налагоджена система управлінського обліку дозволяє максимально швидко досягати поставлених перед компанією цілей і робити це з мінімальними ресурсними витратами.

Консалтингова компанія «Лідер» з готовністю візьметься за допомогу у вирішенні всіх проблем, що виникають в процесі переходу на нові стандарти. Ми пропонуємо як разові, так і абонентські послуги в даній області.

Юридичний супровід діяльності компанії здійснюється у формі надання разових юридичних послуг або абонентського обслуговування. 

Реєстрація, ліквідація, реорганізація, внесення змін до статутних документах за допомогою нашої компанії — це найкоротші строки, розумні ціни і якісно підготовлені документи.

Консалтингова компанія «Лідер» пропонує вашій увазі повний спектр послуг з автоматизації обліку для:

  • Виробничих підприємств
  • Підприємств оптової торгівлі
  • Підприємств роздрібної торгівлі