Про компанію

«Консалтингова компанія «ЛІДЕР» - надійний повсякденний партнер, що надає широкий перелік консалтингових послуг. Наша компанія створена з метою надання багатопрофільної і якісної бухгалтерської та юридичної допомоги клієнтам в умовах Українського законодавства, яке постійно вдосконалюється. Ми безперервно розвиваємося, активно розширюючи спектр послуг, що надаються.

Організація консалтингових послуг може включати в себе вирішення наступних завдань:

Послуги для малого бізнесу

Повне ведення бухгалтерського і податкового обліку, формування всіх первинних документів, складання і здача всієї звітності, робота з клієнт-банком.

Для середнього і великого бізнесу 

Виконання функцій головного бухгалтера, тобто організація обліку на підприємстві, підбір, навчання і контроль співробітників вашої бухгалтерії, перевірка правильності ведення обліку, складання і здача звітності для податкової, фондів, статистики та ін. Організація і ведення управлінського обліку, розробка і формування внутрішніх звітів, для керівництва підприємства.

Переваги співпраці зі спеціалізованою організацією в області аутсорсингу бухгалтерського обліку та податкового обліку:

 1. Зниження витрат на ведення бухгалтерського, управлінського і податкового обліку
  • витрати на оплату послуг консалтингової компанії завжди нижче, ніж фонд заробітної плати штатної бухгалтерії
  • немає необхідності організовувати робочі місця, купувати комп'ютери та комп'ютерні програми, а також оплачувати передплату спеціалізованих журналів
  • керівництво підприємства може повністю сконцентруватися на основному бізнесі і не витрачати час на рішення бухгалтерських і податкових проблем
 2. Якісне збільшення точності і своєчасності обробки інформації
  • на посади співробітників консалтингової компанії працюють тільки фахівці з великим і різнобічним досвідом роботи, які володіють сучасними засобами обробки інформації
  • підприємству забезпечується юридична, консультаційна і технічна допомога з будь-яких питань, а також безкоштовна інформація про зміни в податковому і бухгалтерському законодавстві
  • консалтингова компанія має і максимально використовує накопичений досвід роботи з підприємствами та організаціями всіх форм власності.

Динамічна робота досвідчених фахівців дозволяє передбачати і уникати зайвих витрат, мінімізувати ризик збитків, прогнозувати результати фінансової діяльності.

«Консалтингова компанія« ЛІДЕР »обслуговує клієнтів на постійній основі, а також виконує окремі замовлення, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного.

Наша компанія гарантує конфіденційність, якість і сумлінність виконуваної роботи.Ми також запевняємо, що плата за наші послуги розумна і співмірна обсягом і якістю послуг.

Якщо Ваша мета - розвиток бізнесу і підвищення конкурентоспроможності підприємства, то вам ніяк не обійтися без консалтингу.

Наша компанія допоможе швидко і успішно підвищити ефективність роботи і структурних підрозділів, і всього підприємства в цілому.

Все це в цілому дозволяє максимально забезпечити інтереси Клієнта.